• 0252 214 53 62

Tabela

Tabelanız, iş yerinizin ya da hizmet verdiğiniz işletmenizin, müşterileriniz tarafından algılanan kimliğidir. İşletmenizin adını, logosunu veya sloganını içermektedir.


Metal, ahşap, cam, sert plastik, tabelanın ana malzemelerini oluşturan maddelerdir. Bunları tek başlarına kullanabileceği gibi, kombine bir şekilde de kullanabilir. Bu örneklerin birçoğunu, yollarda, caddelerde görmüş veya bizzat kendiniz de yapmış olabilirsiniz.


Tabelalar bilindiği gibi, sürekli dışarıda ve dış hava şartlarına maruz kalan çalışmalardır. Kapalı alanlarda kullanılacak veya dış hava şartlarına maruz kalmayacak olan çalışmalarda, daha hassas malzemeler kullanılabilir fakat dışarıda kullanılacak bir tabelada, kesinlikle çok dayanıklı malzemeler, boyalar ve tabela ürünleri tercih edilmelidir.


Tabela ve Açık Hava Reklamcılık Alanında,Menteşe Muğla'da faaliyet gösteren Lena Reklam olarak ışıklı tabela , ışıksız tabela , yol tabelası, neon tabela, kutu harf tabela , alüminyum oyma tabela , dijital baskı tabela , araç kaplama , totem tabela , led aydınlatmalı tabela, inşaat tabelası, yönlendirme tabelaları imalatı yapılmaktadır.